Budowa maszyn i urządzeń

Osprzęt i akcesoria ,które posiadamy zapewniają możliwość dowolnego skonfigurowania stanowiska pracy niezależnie czy jest to stanowisko testowe, produkcyjno mało czy średnio seryjne. Na bogactwo akcesoriów i osprzętu składają się:

Stoły i system zacisków 3D firmy DEMMELER, jest dzisiaj niezbędnym przyrządem w konstruowaniu i produkcji wyrobów stalowych. Stoły wykorzystujemy  wszędzie tam, gdzie odbywa się spawanie, składanie i pozycjonowanie elementów metalowych. W każdej sytuacji, w której dokładność ustawienia oraz powtarzalność jest wymagana, trójwymiarowy i modułowy system zacisków 3D daje najlepsze efekty. Rozwiązania firmy DEMMELER znajdują zastosowanie w produkcji maszyn, samochodów, prototypowniach, narzędziowniach i ośrodkach badawczo-pomiarowych. Przy użyciu uniwersalnych stołów spawalniczo-montażowych 3D można dokładnie i szybko stworzyć oprzyrządowanie do spawania obudów maszyn, palet, ram, kratownic, wsporników, poręczy, schodów, drzwi, szaf sterowniczych, obudów metalowych itp.

Korzystając z belek wsporczych możemy łączyć stoły w większe zestawy lub budować konstrukcje przestrzenne nawet do 4m wysokości. Większe projekty możemy spawać na stołach posadowionych na szynach. Zapewni to dużą dokładność nawet długich elementów spawanych.

Zapraszamy do współpracy.Gięcie Drutu LOGO

ul.Słowackiego 16

69-220 Ośno Lubuskie

POLAND

tel.+48 (0)95-757-55-12

fax +48 (0)95-757-62-00
mobil. +48 (0) 601-089-910

e-mail: produkcja@comtima.pl

 

Copyright © 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone | gięcie drutu | wyroby z drutu | obróbka plastyczna | admin